Image Editor

Nokia için Resim Boyutu Küçültme Uygulaması

Platform: Symbian
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Vishnu
tamindir.com

Image Editor, aslında isminden ne yaptığı biraz da olsa anlaşılan başarılı bir Nokia telefon uygulaması. Uygulama temel olarak boyutundan dolayı Nokia telefon ekranlarında açamadığınız fotoğrafların ölçülerini düşürerek açmanızı sağlıyor. Ölçülerini düşürmek dışında fotoğrafın boyutunu da azaltabilen uygulama sayesinde Nokia telefonlarınız üzerinde istediğiniz tüm resimler açabiliyorsunuz.

Bildiğiniz üzere akıllı telefon ve tablet fiyatları ucuzladıkça herkes bütçesine göre birer tane almaya başladı. Bununla birlikte çekilen fotoğrafların hem boyutları hem çözünürlükleri gittikçe artmaya devam ediyor. Bu nedenle arkadaşlarınızın akıllı telefon ve tabletleri ile çekip size gönderdiği ve açamadığınız fotoğraflar oluyorsa, Image Editor'ü indirerek artık açabilirsiniz.

Boyut ve ölçü küçültme dışında uygulamanın bir diğer özelliği ie fotoğraf paylaşımları yapabilmek. Cihazınızda bulunan fotoğrafları sosyal medya hesaplarınız üzerinden uygulama sayesinde kolayca paylaşabiliyorsunuz. Eğer Symbian işletim sistmeine sahip bir Nokia mobil cihazınız varsa fotoğraf görüntüleme ve paylaşım için Image Editor uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;